Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

ADIGE

 Adige - yarışan DNA

adige1958'de Vespa® için geleneksel kavramadan, yenilikçi güç torku özelliğine sahip APTC ™ terlik kavramasına kadar, sürekli Ar-Ge ve dünya standartlarındaki üreticilerle düzenli etkileşim, ADIGE®'ı İtalyan motosiklet endüstrisinin başarısına katkıda bulunan kişilerden biri haline getiriyor. 50 yıl geçti. 
ADIGE®, motosiklet bileşenlerinin yenilikçilik, tasarım ve üretiminde dünya liderlerinden biri olan ADLER SpA'nın pazar sonrası bölümüdür. Bu katalog, stok çeşitleri ile mükemmel bir şekilde değiştirilebilen ADIGE ürün yelpazesine sahiptir ve bunlar arasında sürtünme plakaları, debriyaj mahfazaları, santrifüj kavramaları, terlik debriyajları, debriyaj kapakları, silindir ağırlığı, fren pabucu, fren pabucu, fren diskleri, kamışlı supaplar, Sazlar, emme manifoldu, lastik kilitler ve alüminyum tezgahlar. 
ADIGE® ürünlerinin tümü, ADIGE® 'nin 40'dan fazla Dünya Şampiyonasını kazanmasına yol açan tutku ve tecrübeden kaynaklanmaktadır.

 

adigeSon zamanlarda, ADIGE'nin APTC ™ güç torklu terlik debriyajları ADIGE®'nin bu yeni pazar kategorisinde dünya şampiyonu olarak bir kez daha ortaya çıkmasına yardımcı oldu. APTC ™ terlik kavramasının video kliplerini (tanıtım, kurulum ve montaj) adigestore.com adresinden indirebilirsiniz. 
ADIGE® ürünleri kendi bünyesinde 3 boyutlu tasarımla başlar ve her zaman titiz tezgah ve yol testleri içerir. Tek bir bileşenin tasarımından, tüm üretim sürecinin hassas kontrolüne kadar ADIGE®, ürünlerinin müşterilerin en çok talep gören beklentilerini karşıladığından emin olmaya çalışır. Ana şirket OEM bileşenlerinde uzmanlaşmış olması nedeniyle, ADIGE® ürünleri aynı zamanda en yüksek Avrupa kalite kontrol standartlarına (UNI EN ISO 9001: 2000) tabi tutulmuştur. 
ADIGE® powersports pazarının çeşitli kategorileri için aşağıdakileri içeren ürünler tasarlar: Road, Off-road, ATV ve Scooter.