Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

HIFLOFILTRO

YÜKSEK KALİTELİ MOTOSİKLET FİLTRELERİ

Hiflofiltro – dünyanın ilk TÜV onaylı yağ filtresi. En yüksek kalite standartlarına sahip olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Hiflofiltro tüm motosiklet, scooter, ATV ve deniz motorları modellerinde kullanabileceğiniz, motorunuzda en üst korumayı sağlayan ürünlere sahiptir.

Neden Hiflo?

Geçilemez bir performans ve sıradışı bir değer sunar.Hiflofiltro dünya çapında motosiklet, scooter ve ATV yedek parça pazarının en çok satan markasıdır. Filtrelerimiz aynı zamanda bir çok üretici tarafından orijinal ekipman olarak kullanılmakla bilrilkte birçok marka için özel üretim de gerçekleştirilmtedir.

Malzeme

Ürünlerimizde hedeflediğimiz kaliteye ulaşabilmek ve bu kalitenin sürekliliğini sağlayabilmek için çeliği Toyota Tsusho ve NKK Japonya, yapıştırıcıyı Henkel Almanya, filtre kağıdını Ahlstrom Filtration Finlandya, Hollingsworth & Vose ABD ve Awa Paper Japonya gibi sadece dünya çapında tanınmış üreticilerden tedarik etmekteyiz

 

Üretim

1955 yılında kurulan Hiflofiltro-Thai Yang Kitpaisan fabrikası, 1963 yılından itibaren motor endüstrisine orjinal ekipman üretmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesi, sürekli gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ve modern üretim tesisleri sayesinde dünyanın en iyi kaliteye sahip filtrelerini üretmekteyiz.

 

 

Kalite Kontrol

Her yağ filtresi fabrikadan çıkmadan evvel 16 farklı kalite kontrol testinden geçer. Ham maddenin kontrolü ve ayrı ayrı filtre kontrolleri de dahil olmak üzere tüm üretim süreci düzenli olarak TÜV SÜD tarafından denetlenip onaylanmaktadır.

 

 

Dağıtım

Stoğumuzun büyük bölümü  Londra-Ingiltere ve Atlanta ABDdeki genel dağıtım merkezlerinde anında gönderilebilecek şekilde tutulmaktadır. Dünya genelinde 70i aşkın ülkde faaliyet gösteren distribitör ağımız ile, Hiflofiltro size en üst kaliteyi ve gıpta edilen ama asla aşılamayan hizmeti sunmaktadır.

 

 

Stok Mevcudiyeti

 

Hiflofiltro yedek parça pazarının en kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Hemen hemen her motosiklet, scooter ve ATV için yağ filtremiz bulunmaktadır. Stoğundaki teslime her an hazır iki milyonu aşkın filtre ile bizler için yetersiz stok diye bir kavram yok.