Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

JT SPROCKETS

JT Dişlileri motosikletler ve ATV'ler için dünyanın önde gelen dişli markasıdır. Sadece en iyi ham maddeleri kullanarak ve üretimde en ileri teknolojiyi kullanarak, ürün yelpazemiz sizlere rakipsiz değerdeki yedek dişlileri sunuyor.

NEDEN JT?

JT Sprockets, kalite ve hizmet için endüstrinin standartlarını sürekli arttıran, satış sonrası dişlilerin dünyanın lider üreticisidir. Dünya çapında piyasada bulunan en dayanıklı ve en kaliteli dişliyi sağlamayı taahhüt ediyoruz. Bu nedenle, diğer tüm satış sonrası pazar markalarından daha fazla dişliyi üretip satıyoruz.

 

 

İşlenmemiş içerikler

JT dişlileri sadece mevcut en iyi malzemeleri kullanarak yapılır. Hafif rekabet dişlileri için havacılık sınıfı 7075-T6 alüminyum alaşımı, ön dişliler için SCM420 chromoly çelik alaşımı ve arka dişliler için ultra dayanıklı yüksek karbon C49 çeliğini kullanan tek dişli üreticisiyız.

 Üretim

JT Sprockets fabrikası dünyanın en büyük ve en gelişmiş fabrikasıdır. Yeni nesil CNC bilgisayar tasarımı ve bilgisayar kontrollü metal kesme ekipmanı da dahil olmak üzere yüksek hassasiyetli makinelerle tam donanımlıdır.

Yüksek kaliteli bir dişli çarkının özü yüksek hassasiyetteki imalat ve malzemenin kendine özgü kalitesidir.Doğru işlemle JT maksimum dayanıklılık ve performans sağlar.

JT dişlileri direk olarak, kaldırma, işleme ve delme ile üretilmektedir. Bu en yakın toleransı ve en doğru diş profilini elde etmenin kanıtlanmış tek yolu.

Isıl işlem görmüş ve elle tamamlanmış mükemmellik, tüm JT dişlileri motosiklet endüstrisi için mümkün olan en yüksek kalite standartlarını karşılamakta veya aşmaktadır.

 

 

Kalite kontrol

Her dişli, fabrikadan çıkmadan önce 25 üretim aşamasına ve 10 ayrı kalite kontrol kontrolüne kadar geçer ve üretim tesisi en yüksek Avrupa kalite standartlarını elde etti.

 

Dağıtım

İstisnai olarak büyük stoklar Londra'daki - İngiltere ve Atlanta - ABD'deki JT dağıtım merkezlerinde her zaman tutulur ve hemen teslimata hazırdır. JT Sprockets, dünya çapında 70'ten fazla ülkede önde gelen distribütörlerden oluşan uluslararası bir ağa sahipken, yalnızca gıptaĢmakla birlikte asla aşılmayacak üstün kaliteli bir ürün ve hizmet sunmaktadır.

 

 

kullanılabilirlik

JT, motosikletlerin ve ATV'lerin tüm modelleri ve modelleri için yılda 18 milyon diski tasarlar ve üretir. Şu anki aralık 2,500'den fazla çelik veya alüminyum alaşımlı dişli çeşididir ve birçok öğe iki veya daha fazla farklı bağlantıyı bir dişliye birleştirir.