Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

PUTOLINE OIL

 

MOTOSİKLETİNİZE EN UYGUN YAĞI BULMAK İÇİN TIKLAYIN.

 

TEKNOLOJİ İLE İLERLER!

İster keyifli sakin uzun bir motosiklet turuna çıkın, ister pistte limitlerinizi zorlayarak son sürat ilerleyin – bir Putoline ürünü size mutlaka ihtiyaç duyduğunuz performansı sağlayacaktır.

Putoline Yağları geniş ürün yelpazesine sahip, yağ ve bakım ürünleri üreten yüksek kaliteli bir yağ markasındır. Putoline sadece motosikletlere yönelik ürünler üretmektedir ve bu da markanın diğer yağ üreticileri ile arasındaki temel farktır. Yıllar boyunca edinilen tecrübeler ile sürekli daha iyiye ulaşmak için yapılan araştırma-geliştirme çalışmaları birleşince, Putoline fiyat-performans açısından  mükemmel ürünler üretmeyi başardı. Bu ürünleri tamamen kendi bünyesinde üretiyor olması, Putoline’nın bu ürünlerin kalitesini her zaman en üst seviyede olmasını garanti edebilmesini sağlar.


Putoline Yağları, Teknoloji ile İlerler…

Lütfen doğru ürünü belirleyebilmek için yağ tavsiye tablomuza başvurun.

 

KATKI TEKNOLOJİLERİ:

Putoline’nın sektöre yaklaşımı ve sürekli araştırma içerisinde oluşu, ürünlerinde son teknolojiyi kullanmalarına sebep olmuştur. Bu sayede şu anda pazara sunulan (ve halen gelişimekte olan) katkı maddelerine ulaşılmıştır. Bu katkı maddeleri dünyaca tanınan yarış takımlarınca denenip ortak çalışmalarla geliştirilmiştir.

 

NANO TECH 

“Safkan motosiklet” Nano Tech katkı teknoloji sistemi. Putoline Yağlarının özellikle modern yüksek performanslı günümüz motosikletleri için ürettiği en gelişmiş yağlar.

 

ESTER TECH
Tam sentetik Ester Tech bazlı, dünyanın en gelişmiş, en üst kalite motosiklet yağlarından biri. Modern yüksek performanslı günümüz motosikletleri (cadde ve off-road) için üretilmiştir.

 

TECHNOMOTO
Bir motosiklet yağının sahip olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran  yüksek kalite yağ serisi.

 

MRH
Özellikle scooterlar, motosikletler ve go-kartlarda kullanılmak üzere üretilmiş yeni nesil 2 zamanlı motor yağı.

 

STRAWBERRY (Çilek)
Yüksek motor korumalı ve özel çilek aromalı scooter  yağı. Siz motorunuzla geçince tüm başlar size dönecek.

 

Biodegradable (Doğada çözünebilen)

Doğada çözünüp çevreye zarar vermeyen Putoline Yağları.

Tek Noktadan Alışveriş

Geniş motor yağı ürün yelpazesinin yanı sıra, Putoline aynı zamanda şanzıman yağları, amortisör yağları ve birçok motosiklet bakım ürünü sunmaktadır. Bu da bir Putoline bayisine girdiğiniz zaman tüm ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz anlamına gelir.


MOTOSİKLET

TALEP FORMU

AD, SOYAD
TELEFON
E-POSTA
ADRES
KURUM ADI
 
MESAJ
GÖNDER
TALEP FORMU