Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

ÖZEL SERİSİ

VT2
Yeni VT2 X-Ring® Yarış Zinciri Teknolojisi
Mühürlü zincirlerin tercih edildiği off road makinelerde kullanılmak üzere üretilen, D.I.D’nin 520VT2 X-Ring® zincirleri düşük sürtünme katsayısı ile mükemmel performans sunmaktadır. X-Ring® zincirlerimizin, O-Ringli zincirlere oranla 1,5-2 kat daha fazla aşınmaya karşı direnci vardır.

ZİNCİR

MOTOR HACMİ

ANA ÖZELLİK

520VT2

MAX C.C. 500

DAR ZİNCİR


Özellikler:
Daha iyi bir performans ve uzun kullanım ömrü için bu dar yapılı zincir DID X-Ring sistemi ile geliştirildi. 520VT2 serisi zincirin geçtiği aralıkların dar olması nedeni ile daha geniş mühürlü zincir kullanılamayan motokros yarış motosikletlerinde kullanılmak üzere tasarlandı.

ATV
Özellikler:
ATV yarışlarında ihtiyaç duyulan ekstra gücü temin edebilmek için üretiminde özel çelik alaşımları kullanılmıştır. 520ATV Quad yarışları için özel üretilmiştir.
520ATV Serisi VX, ZVM-X, ZLV, ve ERV serilerinde kullanılan, sürtünmeyi azaltan X-Ring® teknolojisine sahiptir. Quad yarışlarında ihtiyaç duyulan ekstra güçe sahip olabilmesi için özel çelik alaşımından üretilmiştir.
 

KATAGORİ

ZİNCİR

MOTOR HACMİ

ANA ÖZELLİK

ATV Racing

520ATV

MAX. 750 C.C.

Düşük Sürtünme

Sport/Utility

520VX2

MAX. 750 C.C.

Trail Sürüşü

Maksimum motor hacmi, üreticilerin tavsiye ettikleri zincir ölçülerine göre belirlenmiştir. Mutlaka kullanıcı manuellerine başvurunuz.

DZ2
D.I.D’nin Yüksek Performanslı Motokros Yarış Zinciri
D.I.D’nin Özel Yarış Ürünleri, Superkros ve Motokros Şampiyonudur.
D.I.D 520DZ2 alabileceğiniz en iyi, hafif ve yüksek performanslı motokros yarış zinciridir. 520DZ2 450cc’ye kadar motokros makinelere uygundur ve şimdi de GOLD (altın sarısı) renginde üretilmektedir. 520DZ2 kendinen önceki seri olan 520DZden 2 kat daha uzun ömürlüdür.

520DZ2, 520ERT2, 520MX ve tüm NZ serilerinin üstün performansının arkasında yatan faktör, D.I.D'nin özel SDH pim teknolojisidir. Bu özel pim uygulaması pimin üst yüzeyinde çok sert bir krom karpit katman oluştururken, iç kısmında yumuşak bir çekirdeği muhafa eder.
SDH uygulaması yapılmış pimler, çok yüksek darbeye dayanma ve darbeyi absorbe etme gücüne sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda zincirin paslanmasını engeller ve dışardan gelen cisimlerin girişine izin vermeyerek zincirin aşınmasına engel olur.

Özellikler:
Yeni 520DZ2 DID'nin özel Super Dai Hard işlem görmüş pimleri ile güçlendirilmiştir.