Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

EBC BRAKES KARBON FİBER MX YARIŞ DEBRİYAJ BALATALARI SERİSİ

 

EBC debriyaj balataları yıllar boyu uzun ömürlü ve yüksek performanslı debriyaj balatası isteyen motokros ve ATV kullanıcılarının birinci tercihi olmuştur. Şimdi EBC iki yeni fantastik ürün daha piyasaya sürdü.

DRCF serisi debriyaj kitleri, motokros ve ATVler için bugüne kadar üretilmiş en güçlü debriyajlar olarak piyasaya sürüldü.
DRCF kitlerinin detaylarını burada sizlerle paylaşacağız ama şunu belirtelim ki bu serinin en önemli yanı, debriyajını çabuk eskiten kullanıcılar için bu serinin debriyaj balatalarını ayrı olarak temin edilebilinmesidir.
CKF serisi, EBC firmasının motokros ve ATV kullanımı için karbon fiber uygulanmış standart mantar balatalara oranla daha uzun ömürlü, daha iyi kavrama sağlayan, daha iyi hissedilen ve daha iyi bir sürüş sağlayan ürünleridir.

Bu özelliklerine ilaveten 
CKF serisi karbon fiber debriyaj balataları yarış ortamında meydana gelen yüksek ısıya çok daha dayanıklıdır. Buna rağmen günlük kullanımda ise gayet yumuşak ve hasas şekilde çalışmaktadır.
Bir gün tüm motokroslarda ve ATVlerde bu debriyaj balataları kullanılacak, ancak şimdilik piyasadaki en iyi debriyaja sahip olmanın tek yolu EBC'nin CKF serisine geçmek ya da daha da ileri gidip orjinal setinizle tamamen aynı ölçülerde özel olarak üretilmiş DRCF setlerinden kullanmaktır.