Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

EBC BRAKES MD SERİSİ PASLANMAZ ÇELİK SCOOTER DİSKLERİ

 

EBC MD Serisi scooter diskleri paslanmaz çelikten (INOX) üretilmiş olup, orjinal diskleriyle tamamen birebir aynı ölçülerde üretilmiştir. EBC Frenleri konusunda dünyanın en büyük ürün gamına sahip olup motosiklet kullanıcılarına her marka ve model scootera uygun değişik malzeme ve profilde diskler sunmaktadır. 

Eğer amacınız düşük fiyata yüksek kalite elde etmek ise, MD serisi scooter diskleri sizler için mükemmel bir tercih olacaktır. Haddelenmiş çelikten üretilen bu diskler orjinal disklerle birebir aynı ölçülere getirilmiş ve mekanik olarak gerilimi alınmıştır (de-stressed disk). Bu sayede diskte meydana gelebilecek çarpılma ve yamulmanın önüne geçilmiştir. Yüzeyi mükemmel şekilde düzleştirilmiş, çürüme ve paslanmayı engellemek için de balatanın temas etmediği yerlerde çinko ile kaplanmıştır.

EBC MD serisi paslanmaz scooter diskleri EBC'nin SFA HH serisi scooter balataları ile mükemmel bir uyum içerisinde frenaj sağlamaktadır. SFA serisi balataların içerdikleri karbon, diskin üzerinde mikro incelikte bir katman bırakarak disk yüzeyinin paslanmasına engel olmaya yardımcı olmaktadır.