Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

EBC BRAKES BÜYÜK MX DİSKLER

 

Travis Pastrana tarafından tavsiye edilen fren setimiz…

- Fren ekipmanlarını ondan daha iyi kim bilebilir ki? Büyük Boy MX Disklere birkaç dakikada gerçekleştireceğiniz bir geçiş ile daha iyi fren gücü ve kontrolle sahip olacaksınız.

280mm optimum çaplı tam genleşmeli diskleri standart tek parçalı disklerinizle değiştrebilirsiniz. (Tam genleşmeli diskler yamulmaya daha dirençli olup aşırı yük ve ısıyı daha iyi tolere ederler).

- İngiliz malı ve lazer kesim profil.
- Kendi kendine temizleme yapan özel profilli, papatya desenli piyasadaki en hafif disk.
- Yeni Alman malı haddelenmiş paslanmaz çelikten üretilmiş diskler ve özel EBC logolu merkezler.
- Paslanmaz çelikten altı perçinli sistem.
- Ünlü MX uzmanı Ted Devol tarafından Kaliforniya’da tasarlanmış özel alüminyum kaliper uzatma aparatları

Büyük boy MX Disklerimizin montajı son derece kolaydır. Büyük boy diskler sadece fren gücünüzü %30 arttırmakla kalmaz, fren üzerindeki hakimiyetinizi de arttırmaktadır. İşte bu nedenlerden dolayı dünyanın en meşhur extreme pilotu ve X Games Dünya Şampiyonu Travis Pastrana bu MX serisi diskleri kullanmakta ve tavsiye etmektedir.

Bu disklerle birlikte bir de İngiltere’de üretilen EBC Karbon Kevlar X balatalarını kullanabilirsiniz. Bu balatalar özel olarak spor kullanım ve frenleme sırasında meydana gelen ısıyı azaltma özelliğine sahiptirler. Ya da Karbon Kevlar yerine ABD’deki kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz MX-S serisi sinterli bakır alaşımlı balataları kullanabilir, başkalarının kıskanacağı performanslar elde edebilirisiniz.