Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

EBC BRAKES CX EKSTREM MOTOKROS DİSKLERİ

 


3D OLARAK İNCELE


Motokros diskleri piyasasının en yeni ve en büyük diskleri olan CX Extreme™ Motokros Diskleri ultra hafif oluşu, özel kendini temizleyen ve hoş bir görünüm katan profilinin yanında mükemmel bir fren performansı sunmaktadır. Isıl işlem görmüş paslanmaz çelikten üretilmiş olup, son derece sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. %100 İngiliz üretimi olan bu diskler, EBC’nin Northampton’daki yeni fabrikalarında haddelenmiş çelikten üretilmiştir. Isıl işlemle mükemmel dayanıklılığa getirtilen bu diskler elmas uçlu tornayla tam ölçüsüne ve paralelliğe mikron seviyesinde hassasiyetle getirilmektedir.

Bu üstün özelliklerinin yanında motosiklet üreticilerinin sundukları ürünlerden daha uygun fiyata sahip olan CX Extreme Motokros disklerimiz, daha iyi performansa ve daha uzun kullanım ömrüne sahiptirler.
Bu disklerle istediğiniz her tür bileşiğe sahip balatayı kullanabilirsiniz. Ayrıca bizim özellikle bu disklerle kullanmanızı tavsiye ettiğimiz balatalar için EBC balataları hakkında bilgi alabilirsiniz.

- Isıl işlem görmüş ve temperlenmiş paslanmaz çelik
- En hafif ve yeni Vee dizayn profil
- Modern motokros makinelerine uyan muhteşem görünüm
- Ön ve arka diskler arsında görsel uyum