Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

EBC BRAKES EPFA SERİSİ

 

EPFA Sinterli Yüksek Sürat Cadde ve Pist Balataları

EBC EPFA – Üstün performansa sahip 
caddede hatta özel pist günlerinde de kullanabileceğiniz yüksek performans ürün serisi. 

En üst kalite segmentte ürünler olan, yüksek sürat cadde ve pist kullanımı için üretilen sinterli balatalarımız dünya çapında büyük satış başarıları yakalamış HH malzemelerle EBC Brakes firmasının A.B.D.'deki fabrikalarında üretilmiştir. EPFA serisi balatalarımız yüksek performanslı cadde motorlarında ve ağır cruiserlarda kullanılabileceği gibi supersport makinelerde, caddede hatta zaman zaman pistlerde de kullanılabilir. HH fren balatalarımız tüm dünyada rakiplerini geride bırakıp, UK Motorcycle News tarafından "Yılın Ürünü Ödülü"ne layık görüldü. Ayrıca HH ürünlerimiz Alman Motorrad ve Fransız Moto Dergileri tarafından gerçekleştirilen fren balataları testlerinden birincilikle çıktılar. HH ürünlerimiz, sırt esnemesini azaltan ve daha iyi havalandırma sağlayan çift bölümlü balata teknolojisiyle üretilmektedir. 

Her ne kadar standart HH fren balatalarımız yüksek sürat cadde kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılasa da, pistte bir kademe daha iyi bir kavrama ve ısı dağılımı beklentisinde olan kullanıcılar için üst segment EPFA, GPFA ve GPFAX balatalarımızı sunmaktayız. Ayrıca özel formülü sayesinde EPFA serisi ürünlerimizde balata sesi minimuma indirilmiştir. 

EPFA nın açılımı Extreme Pro™ - İleri Seviye Profesyonelden gelmektedir ve fren etkisini ve ısı devir daimini arttırmak için sürtünme katsayısını sabit tutan katkı maddeleri ile geliştirilmiş bileşimler içermektedir. Alman TUV testini geçmiş, ABE sertifikalı EPFA yüksek sürat cadde ve pist balatalarımızı günlük cadde kullanımında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi özel pist sürüşlerinizde de kullanabilirsiniz. Bu balataları caddede onbinlerce kilometre performanslarından hiçbir şey kaybetmeden kullanabileceğiniz gibi, yarış pistlerinde limitlerin zorlandığı birkaç keyifli ve hızlı haftasonundan sonra bile hala ideal kalınlıklarını muhafaza edecek ve yüksek performans göstermeye devam edeceklerdir.