Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

GOODRIDGE

35 yıldan daha uzun süreden beri motor sporları için yüksek performanslı ürünler sunmaktayız. Şimdiye kadar sunduğumuz en geniş ve en kapsamlı ürünleri sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Basit düşük basınçlı modellerinden, en karmaşık, yüksek basınç altında çalışacak düşük ağırlıklı modellerine kadar tüm gereksinimlerinizin cevabını bizim ürünlerimizde bulacaksınız.
Hortum, teçhizat ve yardımcı ekipmanlarla mükemmel performans sunan Goodridge markası, dünya çapında profesyonellerce talep edilen, gücü ve dayanıklılığı ile saygınlık kazanmış bir markadır. Kalitenin çok önem kazandığı kritik uygulamalarda ürünlerimiz sundukları üstün performans ile bu saygınlığı elde etmişlerdir.

Goodrigde 35 yıldan beri yüksek performanslı hortum ve teçhizatları üretmekte ve bu tarz bir servisi Avrupa'da sunan ilk firma olma ünvanını gururla taşımaktadır. Bu ürünler aklınıza gelebilecek her tür motosporu dalında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz araba ve motosiklet yol yarışları, orjinal ekipman üretimi, marin ve mountain bike kullanımında öne çıkmaktadır.
Goodridge tüm ürün yelpazesinde ulşatığı yüksek kalite standartları ile gurur duymaktadır. Bu seviyedeki standartlara, üretimin tüm aşamalarında sıkı sıkıya uyduğu kalite kontrol disiplini sayesinde ulaşmıştır. Modern üretim tesislerimiz müşterilemizin talepleri doğrultusunda çeşitli materyallerden ideal ürünlerin üretilmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.Seçkin mühendislerden oluşan ekibimiz, OEM üreticileri ile ortak çalışıp, sıvı transferi ve hidrolik sistemleri üretmektedirler.

Teknik temsilcilerimiz uzun yıllar boyunca motor sporları uygulamalarında elde ettikleri derin tecrübeler sayesinde tüm müşterilerimize üstün hizmet verecek şekilde eğitilmişlerdir. Benzer şekilde, satış temsilcisi ekiplerimiz, derin bilgi birikimine sahip, telefon üzerinden dahi gerekli teknik desteği ücretsiz olarak etkili bir şekilde sunabilecek, kullanıcılarımıza özel proje ve uygulamalarda dahi yardımcı olabilecek donanıma sahip elemanlardan oluşmaktadır.

İster standart, ister kişiye özel bir tasarım olsun, yüksek kalite standartlarına olan bağlılığımız, müşterilerimize mümkün olan en yüksek kalitede hizmet sunacağımızı garanti eder. İster yüksek performanslı Goodridge ürünü olsun, ister marka ürünümüz olsun, her zaman en yüksek standartlara sahip ürünlere imza atmaktayız. Bu standartlar, piyasadaki itibarını yüksek kalitesi sayesinde elde etmiş firmamız ve bu konuda oldukça kararlı olan çalışanları tarafından belirlenmektedir.

Gelişmiş AR-GE ve tasarım departmanlarımız, yenilenen sofistike mühendislik binalarında, en basitinden en komplikesine tüm projelere en kısa sürede çözüm üretecek şekilde çalışmaktadırlar.