Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

EBC FRENMOTOSİKLETİNİZE UYGUN FREN BALATANIZI BULMAK İÇİN TIKLAYIN

EBC Brakes 1978 yılında kurulmuş halen özel bir kuruluş olan FREEMAN GROUP'a bağlı ve bünyesinde yüzlerce çalışanı bulunan, üretimlerini sadece kendi bünyesindeki şirketlerinde, üç ülkede üreten ve aynı zamanda dünyanın en geniş fren balatası çeşitiyle bu konumda halen lider olan güçlü bir üreticidir.

EBC Brakes markasının ürünleri FREEMAN GROUP'a bağlı olan EFI ve AFT şirketleri tarafından geliştirilmekte ve üretilmektedir.

EFI EUROPEAN FRICTION INDUSTTRIES (AVRUPA SÜRTÜNME ENDÜSTRİSİ) 1986 yılında kurulmuş olup AR-GE ve üretim konularında dünyanın en büyük üreticilerine günümüzde rakip hale gelmeyi başaran, sürtünme teknolojileri konusunda dünya pazarında her zaman kalite ve can güvenliği gibi hassas konularla kendini ön plana çıkaran bir üreticidir. EFI üretiminin %80 gibi büyük bir kısmını İngilterede bulunan tesislerinde ve geriye kalan kısmını ise İtalya ve ABD'de bulunan tesislerinde üretmektedir. EFI günümüzde dünya pazarında kendini lider konuma getiren endüstriyel ve ticari fren balataları ve diskleri üretiminde çok çiddi bir yere gelmiştir. Raylı taşımacılık, ağır vasıta ve sanayi tipi balatalar EFI'nin çok güçlü olduğu alanlardır. Günümüzde EFI tarafından üretilen fren balataları dünya çapında birçok üretici tarafından OEM olarak kullanılmaktadır. Kendini diğer bir taraftan ispatlayan ve dünya pazarından sürekli pay kapan otomotiv, motosiklet, bisiklet ve go cart gibi alanlarda da başarısını büyüten EFI, ürünlerdeki kalitesi ile EBC Brakes markasını dünya çapında büyütmeye devam edecektir.AFT AMERICAN FRICTION TECHNOLOGIES ( AMERIKA SÜRTÜNME TEKNOLOJİLERİ ) 1996 yılında kurulmuştur ve günümüzde sinterlenmiş sürtünme teknolojilerinde dünyada lider konuma gelmiştir. AFT Amerika'nın en büyük sinter metal balata üreticisidir ve üretdiği ürünler dünya çapında birçok firma tarafından OEM olarak tercih edilmektedir. AFT'nin üretimi 320 km/h gibi ciddi süratlere cıkabilen spor motosikletler, ATV, Enduro, Off road, Supermoto, Scooter ve kar motosikleti gibi fren kalitesinin ve can güvenliğinin çok önemli olduğu araçlar almaktadır. AFT diğer bir taraftan kendini hızlı trenler, havacılık, rüzgar değirmeni, bisikletler ve asansör balataları üretmektedir. Savunma sanayi ile performas pazarına sinter metal, sinter seramik gibi iki teknolojiyle debriyaj üreticilerine ana tedarikci konumundadır.EBC Brakes markası taşıyan bütün ürünler %100 kendi tesislerinde ABD'de ve AVRUPA'da üretilmektedir. Kesinlikle hiçbir EBC Brakes ürünü Asya'da üretilmez, bunun en büyük sebebi ise KALİTE, CAN GÜVENLİĞİ, ÇEVRE ve İNSAN SAĞLIĞIDIR.

 

 

FREN BALATASI MONTAJI ve GÜVENLİK BİLGİLERİ


FREN BALATALARI VE KAMPANALAR
FREN DİSKLERİ
DEBRİYAJ BALATALARI

TALEP FORMU

AD, SOYAD
TELEFON
E-POSTA
ADRES
KURUM ADI
 
MESAJ
GÖNDER
TALEP FORMU