Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

DID

 

DID dünyadaki en büyük ve en çok saygı duyulan motosiklet zinciri ve jantı (OEM ve yedek parça) üreticisidir.

Aktarma zincirleri işleyiş şekilleri nedeniyle her zaman zorlu şartlar altında çalışmak durumundadırlar, bu nedenle bu zincirlerin performansları motosiklet üreticileri tarafından onaylanmalıdır. Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Ducati, Harley Davidson, Husqvarna, KTM, MV Agusta, Piaggio ve benzeri birçok marka, DIDnin en üstün kaliteyi sunduğunu zincirlerimizi motosikletlerinde kullanarak onayladılar.

Ducati MotoGP Team, Yamaha MotoGP Team, Honda World Motocross Team ve Amerikadaki AMA Supercross Ligindeki takımlar gibi dünya çapında birçok en üst düzey yarış takımına sponsorluklarla ve ortak çalışmalarla destek veren DID, 2 tekerlekli moto sporlarının gelişimine ve yaygınlaşmasına her zaman katkıda bulunmuştur.

Yol, motokros, enduro, trail ve yarış için üretilen özel ER serisi ile kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip olan DID, zincir pazarının özel taleplerinin tamamına en üst kalitede çözümler sunmaktadır.

Günümüzde uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda elde edilen gelişmeler doğrultusunda piyasaya sürdüğümüz en üst kalitedeki son teknoloji ürünlerimiz ile gurur duymaktayız.

DID motosiklet zincirleri tüm dünyada yüksek güvenirlik ve efsanevi performansları sayesinde 1 numaralı zincir markası olarak ün salmıştır.

Ürünlerimizin motosiklet üreticileri tarafından ısrarla talep ediliyor olmasından gurur duymaktayız. Patentli hafif, kompakt ve sessiz zincirlerimizin yanısıra her geçen gün geliştirdiğimiz yeni teknolojileri, piyasaya sürdüğümüz yeni zincirlerde uygulayıp siz kullanıcılarımıza ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Motosiklet Zincirleri
Motosiklet zincirleri en zorlu şartlarda kullanıldıklarından aşınmaya karşı dirençli olmaları, kırılmaya karşı koyabilmeleri ve sessiz çalışabilmeleri için son teknolojik gelişmelerden faydalanarak üretilmektedirler. DID zincirleri güvenirlikleri ve en üst seviyede derecelenedirilmeleri nedeniyle Moto GP, World Endurance Championship, Motokros Dünya Şampiyonası Paris-Dakar Rallileri gibi en zorlu ve en üst seviye müsabakalarda yarışan takımların değişmez tercihi olmuştur.

Yarış Destek Bilgisi / Daido Kogyo (DID)
DID
 sadece dünya çapındaki büyük organizasyonlardaki takımları değil, aynı zamanda Japonya'daki ve diğer ülkelerdeki yerel şampiyonalara da destek vererek motosiklet sporunun gelişimine katkıda bulunmaktadır.

 

Zincir Bakımı ve Garanti Şartları


STANDART SERİ
VX SERİSİ
ZVM-X SERİSİ
ER SERİSİ
ÖZEL SERİSİ

TALEP FORMU

AD, SOYAD
TELEFON
E-POSTA
ADRES
KURUM ADI
 
MESAJ
GÖNDER
TALEP FORMU