Please Sign up for newslatter list..
 

GİZLİLİK POLİTİKASI

SLC İnternet ve Web Mühendisliği, T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Öncelikli izniniz olmadan ya da mahkeme kararıyla istenmediği takdirde , kişisel bilgilerinizin gizliliği ve bunu sağlayacak altyapının gerekliliğine olan inancımızın bir göstergesi olarak, internet'ten bize ulaştıracağınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda vermiş olduğunuz bilgilerin herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, taahhüt ederiz.

Kontrolümüz altında bilginin hatalı kullanılmasını, kaybolmasını ve değiştirilmesini önlemek amacı ile gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. SLC İnternet Hizmetleri ve Web Mühendiliği olarak tüm müşterilerimizin, web sitesini ziyaretçilerimizin bilgilerini korumakla yükümlü olduğumuzun bilincindeyiz.

SLC, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanmaktadır.

SLC, ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

SLC, kullanıcılara ve kullanıcıların www.slc.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Aksi belirtilmediği takdirde, web sitemizde yayınlanan bütün metinler, resimler ve diğer işlerin Telif hakkı SLC İnternet ve Web Mühendiliği’ne aittir. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili ilgili tüm yasal düzenelemeler kapsamıdan telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Askine davrananlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uygulanacaktır. Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, eğitim ve eğitimcilere ilişkin materyaller, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz.

Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan SLC İnternet ve Web Mühendisliği sorumlu değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler
Site ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık, mahkemeler tarafından TÜRKİYE kanunlarına uygun olarak çözüme kavuşturulacaktır.


Bizimle İrtibata Geçin
Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz, yorumunuz ya da talebiniz olması durumunda ya da kişisel verileri site aracılığıyla sunmuş ve bunların kayıtlarımızdan silinmesini istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçin:


SLC İnternet ve Web Mühendisliği
Nispetiye mh. Aytar cd. Fecriebcioğlu sk. NO:4/10 Etiler / Beşiktaş / İstanbul
T: +90 212 325 7 300
F: +90 212 325 7 355

Teşekkür ederiz